Сфера послуг

Ціни змінюються, цінності залишаються.
 

Система управління сайтами HostCMS

Система управління сайтами HostCMS дозволяє замовнику сайта незалежно від рівня кваліфікації самостійно створювати, наповнювати та редагувати розділи та сторінки власного сайту з будь-якого місця у світі, де є доступ до Інтернету, використовуючи будь-який звичний браузер - Microsoft Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera та інші.

ТОВ "СТУДІЯ "КРУПНИЙ ПЛАН" є офіційним ділером розробника цієї системи - ТОВ "Хостмейк".

Пропонуємо наступні версії Системи управління сайтами HostCMS:

 • HostCMS "Мій сайт":підтримує створення одного веб-сайту. Рекомендована для розробки особистих та авторських сайтів, сайтів новин, інтернет-магазинів та тематичних сайтів початкового рівня, корпоративних сайтів-визиток.
  Вартість продукту становить: 520,00 грн. (в т.ч. ПДВ)
  Рекомендований хостінг: [ МІНІМУМ ]              [ Докладніше про HostCMS "Мій сайт"... ]

 • HostCMS "Малий бізнес":підтримує створення багатьох сайтів на різних доменах різних рівнів. Рекомендована для розробки різноманітних корпоративних сайтів середнього обсягу, сайтів новин, інтернет-магазинів та тематичних сайтів середнього рівня функціональності.
  Вартість продукту становить: 1590,00 грн. (в т.ч. ПДВ)
  Рекомендований хостінг: [ БАЗОВИЙ ]              [ Докладніше про HostCMS "Малий бізнес"... ]

 • HostCMS "Бізнес":також підтримує створення багатьох сайтів на різних доменах різних рівнів. Рекомендована для розробки інтернет-магазинів та корпоративних сайтів з високим рівнем відвідування, а також для багатофункціональних сайтів новин та контент-проектів.
  Вартість продукту становить: 5390,00 грн. (в т.ч. ПДВ)
  Рекомендований хостінг: [ ОПТИМАЛ ]              [ Докладніше про HostCMS "Бізнес"... ]

 • HostCMS "Корпорація":підтримує створення багатьох порталів, сайтів та форумів одночасно на різних доменах різних рівнів. Рекомендована для розробки сайтів та інтернет-магазинів будь-якого рівня складності з великою кількістю підтримуваних сервісів, зокрема повнофункціональних корпоративних сайтів, великих контент-проектів та порталів новин з багатим функціоналом, системы підтримки клієнтів і т.і.
  Вартість продукту становить: 7990,00 грн. (в т.ч. ПДВ)
  Рекомендований хостінг: [ БІЗНЕС ]              [ Докладніше про HostCMS "Корпорація"... ]

 УВАГА: АКЦІЯ! 
Кожному замовнику будь-якої комерційної версії HostCMS надається повноцінний безкоштовний хостинг у тарифному пакеті "БАЗОВИЙ" терміном на 2 місяці з моменту публікації сайта.

Крім наведених вище комерційних версій системи HostCMS, існує безкоштовна версія HostCMS "Халява", яка містить повноцінний інтернет-магазин. Таким чином, є можливість самостійно спробувати простоту та функціональність цього продукту і навіть створити повноцінний сайт або ж розпочати його розробку, а потім на будь-якому етапі придбати ліцензцію та здійснити апгрейд до будь-якої з комерційних версій.
[ Докладніше про HostCMS "Халява"... ]Послуги з хостингу веб-сайтів

Пропонуємо нашим клієнтам повнофункціональний хостинг для веб-сайтів та скриньок електронної пошти в 6 (шести) тарифних планах [Докладніше .... ]