Сфера послуг

Ціни змінюються, цінності залишаються.
 

Фотографічні послуги

На перший погляд здається, що професійна фотографія дедалі більше втрачає свою актуальність, оскільки світовий науово-технічний прогрес у галузі цифрової фотографії дав можливість майжу кожному з нас носити цифрову фотокамеру завжди при собі - недорогі цифрові "фотомильниці" вже давно перестали бути елементом розкоші, а сучасні мобільні телефони без камери "на борту" зустрічаються все менше.
Таким чином, загальна "мобілізація" населення всіх нас перетворила на "самих-собі-фотографів" і навіть "операторів". Але чи можуть зроблені такими засобами "фотошедеври" конкурувати з професійно виконаними фотографіями? Звичайно, ні. І тут проблема не тільки у "бідних" технічних (а особливо - оптичних) можливостях любительського обладнання, а й у рівні знань та досвіду "фотографа" або людини, яка намагається зробити фотознімки.
Ще існує такий важливий етап як складна комп'ютерна обробка знімків у графічних редакторах, але лише у поєднанні із професійною зйомкою вона дає можливість отримати найкращі результати.
Звичайно, на весіллі серед гостей завжди знайдуться "фотографи", які зможуть "клацнути" сотні знімків, але на практиці з таких матеріалів не вдається створити гарний фотоальбом чи фотокнигу. Справа тут навіть не стільки в [не]професійності обладнання, а в творчому підході та досвіді конкретних людей, які натискають на кнопку фотокамери.
Справжній фотограф повинен бачити у своїй уяві майбутній знімок ще до того, як він натисне на кнопку. Фотографія має бути не лише виконана технічно грамотно, а й передавати творчий задум її автора, випромінювати атмосферу того моменту і тих обставин, за яких вона була створена.
Безумовно, фотографування Вашої події краще доручити окремому фахівцеві, оскільки пропозиції типу "2"в"1" (коли в одній руці відеокамера, а в іншій - фотокамера) або типу "фото з відео" (коли камера містить ознаки і фотокамери, і відеокамери одночасно) хоч і дозволяють заощадити, але приносять незадовільні результати, тому такий підхід несумісний з професіоналізмом.

Пропонуємо комплексні фотопослуги щодо всіх типів урочистостей (весілля, love story, випускні віньєтки та альбоми, христини, ювілеї, дні народження, корпоративні вечірки, презентації, концерти, церемонії та ін.), а також модельну фотозйомку, створення портофоліо, предметну та рекламну фотозйомку, фото на документи). Створюємо фотоколажі та стилізовані фото. Оформлюємо фотоальбоми усіх типів та фотокниги.

Зокрема,СТУДІЯ “КРУПНИЙ ПЛАН” пропонує 3 (три) різних "пакети" фотопослуг при обслуговуванні весіль:

Комплекс фотографічних послуг «Економ» передбачає постановочне та репортажне фотографування протягом весільного дня з 9-ї години ранку до завершення першого танцю наречених під час банкету. У вартість входить створення 5 колажів або стилізованих фото формату 20 см х 30 см та оформлення фотоальбому (з роздільниками) формату 20 см. х 30 см. та обсягом 30 аркушів (60 сторінок).
Пакет фотопослуг «Базовий» передбачає роботу фотографа з самого початку підготовки наречених до весілля і завершується наприкінці банкету. У вартість входить студійна зйомка, створення 10 колажів або стилізованих фото формату 20 см х 30 см та оформлення фотоальбому (з роздільниками) формату 35 см. х 35 см. обсягом 40 аркушів (80 сторінок).
У фотопослуги класу «Еліт» входить повний день роботи фотографа, протягом якого можлива додаткова фотосесія в приміщенні "СТУДІЇ". Замовники цього пакету послуг отримують фотокнигу формату 20 см. х 30 см. обсягом 20 сторінок та динамічне слайд-шоу з кращих фото (з мелодією на тлі) на окремому диску.


Цінові пропозиції весільних фотопослуг у 2011 році

Опція Пакет:   [ ЕКОНОМ ]   [ БАЗОВИЙ ]   [ ЕЛІТНИЙ ] 
Цифрова фотозйомка, год. 9 15 15
Базова компютерна обробка всіх ефективних знімків
Запис всіх матеріалів на оптичні диски (наприклад, DVD+R)
Створення колажів або стилізованих фото  5  10
Оформлення фотоальбому
Оформлення фотокниги
Тип фотоальбому або фотокниги
Формат фотоальбому або фотокниги, ширина (см.) х довжина (см.) 20х30 30х30 20х40
Обсяг фотоальбому або фотокниги 40 стор. 60 стор. 20 розгорт.
Створення слайд-шоу
Студійна зйомка
Вартість пакету фотопослуг, грн. 1900,00 2300,00 2900,00


Необхідно звернути увагу на те, що в усіх пакетах послуг всі вдалі кадри проходять базову комп'ютерну обробку, яка передбачає (при потребі) корекцію кольорів, регулювання яскравості, контрасності, насиченості, відтінків, а також кадрування. Основні портретні фотографії також проходять ретушування (наприклад, видалення дефектів шкіри).
Додатково можна замовити фотозйомку love story на умовах погодинної оплати часу роботи фотографа.

Цінові пропозиції по окремих фотопослугах у 2011 році
Окремі (додаткові) послуги Вартість, грн.
(в т.ч. ПДВ)
1 година роботи оператора 180,00
1 скорочений робочий день оператора (весілля - до першого танцю включно) 1500,00
1 повний робочий день оператора 1700,00
Одне колажування або стилізація фотоматеріалів, грн. 20,00
Друк окремих фотографій формату 20 см. х 30 см., грн. 6,00
Друк окремих фотографій формату 15 см. х 20 см., грн. 3,00
Друк окремих фотографій формату 10 см. х 15 см., грн. 1,20
Оформлення окремої фотокниги формату 30 см. х 60 см., грн. індивідуально
Вартість створення окремого слайдшоу з фото тривалістю до 5 хвилин, грн. 300,00
Дизайн та друк обкладинки для DVD-case 50,00

*** передбачений монтаж середнього рівня складності

Також пропонуємо фотозйомку та оформлення випускних та дитячих фотоальбомів. У випускників є можливість вибору найбільш вдалих (з їхньої точки зору) фото для використання у фотоальбомі, а також стилю самого фотоальбому.

Деякі зразки робіт наших фотографів доступні для перегляду у розділі [ПОРТФОЛІО]. Значно більше зразків і навіть цілісні віртуальні фотоальбоми Ви можете спостерігати на нашому окремому веб-проекті http://happy.k-p.com.ua/, а також запрошуємо відвідати наш офіс, попередньо узгодивши з нами час зустрічі, під час якої ми зможемо показати багато друкованих зразків та відповісти на Ваші запитання.

Також надаємо додаткові послуги з сканування зображень з паперу та плівок, комп'ютерну обробку фотоматеріалів замовників, видалення фону або об'єктів з фотографії, фотографічне оформлення стендів, розробку корпоративного стилю (логотипів), портретне та модельне фотографування, створення друкованого та віртуального (у вигляді веб-сайта) портфоліо.


Поліграфічні послуги

Зокрема, пропонуємо нашим клієнтам комплексні послуги з малотиражного повнокольорового друку та післядрукарської обробки. У нас замовляють оперативний друк бланків, буклетів, плакатів, брошур, візиток, конвертів, етикеток, запрошень, листівок та іншої продукції рекламного та інформаційного змісту, а також кольорове ксерокопіювання та тиражування форматом до А3+ включно. [Докладніше .... ]