Сфера послуг

Ціни змінюються, цінності залишаються.
 

Інформаційні послуги

На замовлення здійснюємо пошук та аналітичну обробку інформаційних матеріалів у мережі Інтернет. Зокрема, у нас замовляють пошук інформації про учасників ринку певних товарів чи послуг з метою проведення подальшого маркетингового дослідження або, наприклад, підбірку наукових матеріалів та публікацій на конкретну або навіть специфічну тему для подальшого використання при написанні дипломного проекту чи дисертації.

Виконуємо оперативно та якісно усні і технічні переклади будь-якого рівня складності. На даний час наші перекладачі охоплюють наступні мови:

  • англійську
  • німецьку
  • російську
  • українську
Вартість перекладу залежить від рівня складності та терміновості.
Орієнтовна вартість перекладу однієї сторінки тексту формату А4 шрифтом TimesNewRoman розміром 12 з інтервалом 1,5 (що містить приблизно 2000 символів з пробілами) становить 25 грн. Термін виконання - до 30 сторінок за один робочий день.
При терміновому замовленні вартість перекладу збільшується на 50%, а якщо заповненість текстом менша за рахунок присутності таблиць чи діаграм, вартість може зменшуватись до 15 грн. за одну сторінку.
! При виконанні перекладів не використовуються системи автоматичного ("машинного") перекладу типу Promt або Stylus, тому забезпечується високий рівень якості перекладу.
Замовник отримує готовий переклад в друкованому та електронному вигляді.

Також надаємо експертні послуги з розвитку та підтримки комп’ютерної інфраструктури (офісної та домашньої), консультуємо щодо оптимізації програмного забезпечення під різні специфічні потреби.


Мультимедійні презентації та бази даних

ТОВ "СТУДІЯ "КРУПНИЙ ПЛАН" займається розробкою неспецифічного прикладного програмного забезпечення, зокрема, мультимедійних презентацій, інтерактивних каталогів та автономних баз даних. [Докладніше...]