Сфера послуг

Ціни змінюються, цінності залишаються.
 

Послуги з відеозйомки

Знімаємо всі корпоративні та особисті урочисті події як в межах м.Хмельницького, так і з виїздом по території України.

Найчастіше у нас замовляють зйомку фільмів та фото про весілля, христини, дитячі свята у дитсадках, випускні свята з учбових закладів, сімейні урочистості та корпоративні вечірки.

Зйомка є цілком автономною послугою, тобто замовник при бажанні може отримати навіть немонтований матеріал, не замовляючи жодних додаткових послуг. Однак, найчастіше замовників цікавлять комплексні відео-та фотопослуги, тобто отримання готового відеофільму та фотоальбому. Ми пропонуємо досить широкий вибір рівня та об’єму елементарних послуг, що є складовими частинами виробництва відеофільму чи оформлення фотоальбому.

Зокрема, при замовленні відеофільму про весілля у замовників є можливість обирати як об’єм знімальної частини послуг, так і тривалість готового фільму. Мінімальний обсяг замовлення зйомки (як відео-, так і фото-) у несвяткові дні у нас становить 2 (дві) години; у святкові дні (субота, неділя та офіційні державні свята) мінімальний обсяг становить 5 (п’ять) годин роботи оператора.

Однак, для створення, наприклад, повнометражного весільного фільму доцільно замовити оператора на весь день (з ранку і до 24-ї години), тоді вартість одиниці часу зйомки знижується більш ніж вдвічі, а відзнятий матеріал охоплює всю подію повністю, що дозволяє змонтувати повноцінний фільм. Додатково (в окремий день перед весіллям) у нас замовляють зйомку постановочного кліпу про побачення, відомого під популярним англійським терміном LoveStory (“історія кохання”). Якщо весілля заплановане на два дні (найчастіше – на другий день проводять лише вінчання у храмі), погодинна оплата часу роботи операторів на другий день також дозволяє заощадити.

Для зручності замовників робота операторів сплачується погодинно та поетапно.
Вартість однієї години роботи одного оператора становить 120,00 грн, а вартість повного робочого дня оператора (який може тривати до 16 годин, зокрема, у випадку зйомки повноцінного весільного дня) становить лише 900,00 грн. (в т.ч. ПДВ)

Особливо вигідні такі умови (погодинної оплати) при замовленні зйомки випускних фільмів та фільмів про події у дитячих садках. Зокрема, повнометражний фільм про випускників включає не тільки репортажну зйомку свята останнього дзвоника та випусного балу, а й документально-ігрові частини, тобто епізоди "робочого" процесу під час різних уроків та на перервах між уроками, а також прогулянки та розваги після уроків та банкет після випускних урочистостей.
Такий же підхід використовується при зйомках у дитячих садках: знімаємо епізоди "робочого дня" у дітей (заняття, прогулянки), а також урочистості (такі як свято 8 березня та випускний бал), а потім монтуємо цілісний фільм про маленьких випускників.
Таким чином, відеооператори знімають матеріали для випускних та дитячих фільмів у 4-5 коротких етапи, при цьому погодинна оплата дозволяє замовникам отримати комплекс послуг (залежно від їх об'єму) саме в межах бажаного бюджету.
Звичайно, у нас є можливість замовити й зйомку та монтаж будь-якого окремого епізоду (урочистості), навіть якщо його тривалість становить лише півгодини. Як правило, урочисті події, що вимагають репортажної зйомки, знімаємо двома камерами одночасно. Двохкамерна зйомка дозволяє змонтувати ще більш якісний та цілісний фільм про зняту подію.

Під час оформлення замовлення наших знімальних послуг докладно обумовлюємо сценарій майбутнього фільму (і даємо поради щодо місць проведення зйомки та постановочних сюжетів): тобто, що саме, коли, де і в якому стилі та обсязі буде знято нашими операторами. Усі деталі сценарію записуємо у вигляді Додатку до Договору про надання технологічних послуг, що укладаємо на кожне замовлення; при цьому прозорість письмового договору дозволяє уникнути жодних непорозумінь чи сюрпризів, що виникають або могли б виникнути при умові усного замовлення чи домовленостей. Договір з Додатками підписується у двох примірниках і Замовник в процесі співпраці з нашою компанією має змогу змінювати набір чи об'єм замовлених послуг, при цьому лише узгоджуємо та підписуємо відповідні доповнення до Договору.


Ще більше можливостей вибору існує при замовленні монтажу майбутнього фільму. [Докладніше...]

Оберіть найзручніший для Вас номер нашого телефону;
будемо раді відповісти на Ваші запитання.
(0382)70-96-60
(067)760-29-08
(097)672-25-23
(044)362-13-36