Сфера послуг

Ціни змінюються, цінності залишаються.
 

Цифрування та комп'ютерна обробка матеріалів

Надаємо послуги з цифрування старих фільмів з касет більшості популярних форматів з подальшим записом на диски DVD. У нас існує 4 (чотири) варіанти комп'ютерної обробки відеоматеріалів:

1 - мінімальний, найбільш економний варіант, коли фільм (або бажаний фрагмент) з Вашої касети записується в комп'ютер, видаляються дефектні (зіпсовані) фрагменти, якщо звукова доріжка була моно, вона розширюється до стерео, а потім з такого відцифрованого матеріалу створюється фільм у стандартному форматі video-DVD, що записується на диск типу DVD+R, таким чином замовник отримує свій фільм майже в оригінальному вигляді, але на сучасному носії та в сучасному форматі, який при бажанні можна тиражувати без обмежень та подальшої втрати якості, а - найголовніше - зберігати, знаючи, що матеріал сам по собі не буде зіпсований або втрачений, як це відбувається з фільмами на магнітних плівках (особливо в аналогових форматах);
Вартість цифрування 1 (однієї) години матеріалу становить 40.00 грн. і включає вартість диску та коробки.
2 - оптимальний; при бажанні замовників фільми після цифрування з касет у комп'ютер проходять монтаж: прибираємо невдалі фрагменти, додаємо музичний супровід, субтитри та яскраві ефекти, виконуємо переклад звукового ряду. Матеріали та стиль монтажу, звичайно, обираємо на смак замовників. Вже змонтований матеріал також записується у форматі video-DVD на диск типу DVD+R, але на диску створюється меню для швидкого вибору та переходу між епізодами. Також можливе конвертування та запис у будь-який інший цифровий формат та на інший тип носіїв - на вибір замовника;
При замовленні цього варіанту вартість цифрування матеріалу входить у вартість відеомонтажу й окремо не сплачується. Вартість монтажу відцифрованого матеріалу орієнтовно становить 500.00 грн. за одну годину змонтованого фільму.
3 - вишуканий, дорогий та технічно складний і тривалий у часі варіант обробки відцифрованого фільму, коли здійснюється поепізодна реставрація відео- та звукового ряду. При такому редагуванні матеріалу не лише видаляються безнайдійно зіпсовані фрагменти, а й відновлюються ті епізоди, які постраждали лише частково. Зокрема, програмними методами покращується насиченість кольорами, підвищується чіткість та стабілізується зображення, прибираються сторонні артефакти, а також покращується звуковий ряд - підсилюється рівень, прибирається фоновий шум, видаляються або маскуються небажані фрагменти.
Враховуючи складність процесу і високу затратність часу на відновлення матеріалу, вартість такого варіанту залежить від обсягу виконаної роботи на одиницю часу матеріалу і орієнтовно становить від 1500.00 грн. за годину відновленого матеріалу.
4 - елітний; найдорожчий та найскладніший варіант; являє собою поєднання 2 (другого) та 3 (третього) варіантів, коли після реставрації оригінального матеріалу здійснюється його монтаж із застосуванням сучасних ефектів, переходів, титрів і т.і.
Вартість такої роботи в значній мірі залежить від необхідного об'єму робіт з відновлення епізодів (тобто, від початкової якості вихідного матеріалу) та від бажаного рівня монтажу й може становити від 2000.00 грн. за 1 (одну) годину готового фільму.
Додатково можемо сконвертувати відцифрований фільм у будь-який існуючий цифровий формат та контейнер, наприклад, MPEG, DivX, XVid, WMV, FLV, MKV та інші, при потребі розбивши його на частини бажаної довжини.
Також є можливість записати готові матеріали не лише на оптичні носії (CD-R, DVD-R, DVD+R, DVD+RW, DVD-RAM), а й на касети форматів VHS, Digital-8, Mini-DV та на носії пам'яті (як на звичайні "флешки" (USB Flash Drives), [Micro|Mini]-SD, MS, MSPro, XD, MMC. Серед додаткових послуг - також тиражування на будь-яку кількість носіїв, розробка і друк обкладинки (з кадрами з відцифрованого фільму) та друк на поверхні оптичних дисків, а також цифрування аналогових аудіокасет з наступним покращенням якості у звукових редакторах та конвертуванням у будь-який звуковий формат (mp3, ogg, mpa, wma, fla, audio-CD та ін).
Приймаємо для цифрування або конвертування матеріали на наступних носіях:
  • аналогові касети: VHS, VHS-C, Video-8, Hi-8; аудіокасети; аудіострічки;
  • цифрові касети: Digital-8, Mini-DV;
  • оптичні носії: CD-R, DVD-R, DVD+R, DVD+RW, DVD-RAM;
  • носії пам'яті - "флешки" (USB Flash Drives), [Micro|Mini]-SD, MS, MSPro, XD, MMC;
  • кіноплівки: 8 мм., 16 мм.
Послуги з цифрування матеріалів надаються досить оперативно, як правило, готові матеріали клієнти отримують вже на наступний день після здійснення замовлення.


Послуги з відеозйомки

Знімаємо всі корпоративні та особисті урочисті події як в межах м.Хмельницького, так і з виїздом по території України.

Найчастіше у нас замовляють зйомку фільмів та фото про весілля, христини, дитячі свята у дитсадках, випускні свята з учбових закладів, сімейні урочистості та корпоративні вечірки. [ Докладніше .... ]