Сфера послуг

Ціни змінюються, цінності залишаються.
 

Мультимедійні презентації та бази даних

ТОВ "СТУДІЯ "КРУПНИЙ ПЛАН" займається розробкою неспецифічного прикладного програмного забезпечення, зокрема, мультимедійних презентацій, інтерактивних каталогів та автономних баз даних.

Презентації можуть бути створені як у знайомому користувачеві середовищі (наприклад, MS PowerPoint), так і в спеціалізованому програмному забезпеченні, що забезпечує автономність презентацій у будь-якому середовищі. При потребі презентацію можемо роздрукувати в кольорі на папері або на спеціальних прозорих плівках для подальшої демонстрації на традиційних проекторах.

Бази даних створюються у вигляді програмно-незалежного програмного продукту, із власним інтерфейсом та можливістю роботи без інсталяції на компютер. В якості СУБД використовуємо вільне програмне забезпечення SQLite. Такі програмні продукти являють собою каталоги підприємств, каталоги товарів чи послуг, каталоги запасних частин і т.і.

Деякі з наших попередніх розробок:

Презентація Каталог запчастин База даних підприємств


Інформаційні послуги

На замовлення здійснюємо пошук та обробку інформаційних та аналітичних матеріалів у мережі Інтернет. Виконуємо терміново та якісно усні і технічні переклади будь-якого рівня складності. [Докладніше .... ]