Сфера послуг

Ціни змінюються, цінності залишаються.
 

Корисна та цікава інформація

НАРЕЧЕНИМ

Корисні поради НАРЕЧЕНИМ

Джерело: публікації ТОВ "СТУДІЯ "КРУПНИЙ ПЛАН"
Щодо організації весільної зйомки.

Створення весільного фільму та фотоальбому не є справою одного дня. Співпраця зі студією як правило триває в 3 етапи:

1 - з моменту угоди про надання послуг до весілля майбутні наречені повинні разом із операторами спланувати орієнтовний сценарій для зйомки майбутньої події, визначити місця для прогулянки, обговорити епізоди постановочної зйомки. При цьому бажано вислухати і взяти до уваги поради операторів. Про всі можливі зміни у графіку весільного дня оператори повинні бути повідомлені завчасно. Якщо угода передбачає додаткову зйомку, наприклад, постановочного кліпа про побачення чи знайомство майбутніх наречених, призначити день і час такої зйомки потрібно завчасно, оскільки оператори можуть бути зайняті іншою роботою.

2 - Весільний день незалежно від рівня його спланованості та організованості учасників весілля майже завжди пов’язаний із поспішанням та недостатністю часу. Тому дуже важливо заздалегідь спланувати повний «сценарій» цього святкового дня, при цьому чітко розподіливши обов’язки між відповідальними особами. Потрібно враховувати, що весільна зйомка – це не тільки праця та зусилля операторів.

Чим яскравіше та веселіше буде відбуватись весілля, тим цікавіші фото та відеофільм в результаті отримають наречені та їх близькі. Наречені не повинні під час урочистостей відволікатись на вирішення різних поточних організаційних питань. Кількість «Шампанського» та келихів, автомобілів та місць у них для гостей, маршрут прогулянки та розваги після ЗАГСу, атрибути та ритуали під час застільних забав, оплата різних поточних послуг – все це має бути сплановано ще до весілля, а у день весілля контроль цих питань доцільно доручити окремим особам, крім самих наречених, наприклад – свідкам. Інакше можуть трапитись неприємності, що неодмінно вплинуть як на настрій наречених, так і на атмосферу свята, а це, в свою чергу, не зможе залишитись непомітним на відзнятих фото- та відеоматеріалах.

Незважаючи на щільний графік весільного дня, наречені та інші учасники свята повинні все робити повільно, з деякими паузами, враховувати готовність операторів. Особливо це стосується епізодів, які знімають як репортаж і які не можливо відзняти ще раз, наприклад – церемонія реєстрації шлюбу в ЗАГСі. Наречені повинні не поспішаючи надягати обручки, повільно ставити підписи, періодично переводити погляд на фотооператора.

Під час привітань потрібно ставати під невеликим кутом до відеооператора, щоб у кадрі було видно обличчя обох наречених та тих, хто підходить із привітаннями. Під час святкування наречені не повинні відходити один від одного на тривалий час, інакше в кадрі серед гостей буде хтось один із наречених, що не може залишитись непоміченим. Під час зйомки бажано не жувати, не робити зайвих рухів та частих жестів у напрямку поправляння одягу і зачісок, не дивитись в об’єктив відеокамери без прохання про це з боку відеооператора і т.і. На фоні загального шуму тости та побажання звучатимуть нерозбірливо, тому дуже важливо, щоб гості говорили в мікрофон.

3 – після весілля наречені повинні цікавитись станом справ з обробкою відзнятих матеріалів, попрацювати разом із оператором над підбиранням музичних композицій для майбутнього фільму, вибрати стиль дизайну обкладинки та колажів, своєчасно надати виконавцям додаткові матеріали, що необхідні для монтажа – наприклад, фото дитинства для створення слайд-шоу або бажаний фотоальбом для оформлення.

Після отримання весільного фільму на оптичних дисках необхідно дотримуватись правил користування ними, щоб запобігти втраті безцінних матеріалів. Варто поцікавитись у виконавця, на які носії будуть записані відео- та фотоматеріали. Краще замовити мінімум 2 примірника: один – для користування, другий – для архівного зберігання.

[Перейти до переліку публікацій...]